دوشنبه, 7 فروردين 1396 جستجو:           |    
رو عنوان : شهردار اردبیل بیان داشت؛
عنوان : زیرساخت های گردشگری در كلانشهر اردبیل توسعه میابد
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ شهردار اردبیل گفت: توسعه زیرساخت های گردشگری در کلانشهر اردبیل با همکاری مسئولین و همیاری مردم انجام میگیرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردبیل، حمید لطف الهیان اظهارداشت: گردشگری یکی از پایه های اصلی توسعه کلانشهر اردبیل است و بر این اساس همه مسئولین و مردم در جهت توسعه ایجاد زیرساخت های مربوط گردشگری باید تلاش کنند.

شهردار اردبیل تصریح کرد: امیدواریم امسال نیز همچون سال های گذشته بتوانیم میزبانی شایسته برای مسافران و گردشگرانی باشیم که اردبیل را به عنوان مقصد سفرهای نوروزی انتخاب کرده اند.

وی افزود: طبیعتا توسعه ای که پس از فراهم نمودن امکانات گردشگری در اردبیل اتفاق خواهد افتاد ، به تبع آن توسعه استان نیز شاهد خواهیم بود.

لطف الهیان به عناصر ارزشمند موجود در اردبیل اشاره کرد و گفت: میراث جهانی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی، دریاچه شورابیل ، مجموعه بازار تاریخی اردبیل نشان دهنده آن است که باید زیرساخت های گردشگری در اردبیل توسعه یابد تا شاهد پیشرفت در این کهن شهر شویم.

شهردار اردبیل تصریح کرد: به سبب آن که بتوانیم برای مسافران نوروزی میزبانی شایسته  باشیم و برای تامین اقامت و رفاه و آسایش این گردشگران تمهیداتی از طرف مجموعه شهرداری اردبیل در چهار ورودی شهر و درسطح شهر فراهم شده است.

لطف الهیان به اهمیت صنعت توریسم اشاره کرد و گفت: به سبب اهمیت موضوع گردشگری در اردبیل ، شهرداری اردبیل در مناسب سازی مبلمان شهری تلاش های مستمری انجام داده است و اهتمام مجموعه شهرداری اردبیل این است تا بتوانیم توسعه زیرساخت های گردشگری را در این کلانشهر فراهم کنیم .

شهردار اردبیل در آخر اضافه کرد: برای نشان دادن اهمیت موضوع گردشگری در کهن شهر اردبیل ، امروز همزمان با لحظه تحویل سال جدید از اولین مسافر نوروزی در چهارورودی شهر اردبیل استقبال انجام شد .

انتهای پیام /نمایش تعداد بازدیدها : 100

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8